![Перетворювач інтерфейсів [NTEM48300] ЕМ-483 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440968274_peretvoryuvach-interfejsiv-ntem48300.jpg)
Перетворювач інтерфейсів [NTEM48300] ЕМ-483 Новатек-Електро
9 418,50 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTEM48300
Виріб призначений для обміну даними через мережу Ethernet 10BASE-T і 100BASE-T з
обладнанням, оснащеним інтерфейсом RS-485, яку складають мережу MODBUS.
EM-483 забезпечує функції MODBUS-сервера для підключень MODBUS-клієнтів по
мережі Ethernet. Виріб перенаправляє MODBUS-запити від клієнтів на пристрої в мережі
MODBUS і повертає клієнтам відповіді від пристроїв.
В ЕМ-483 передбачені:
- гнучка адресація в мережі Ethernet (перевизначення MAC-адреси, статичний або
динамічний IP-адресу); - захист доступу через мережу Ethernet (пароль режиму настройки, фільтр IP-адреси для
настройки або для підключення до мережі MODBUS); - різні режими обміну по мережі MODBUS (RTU або ASCII, з перевіркою парності на чет,
непарне і без перевірки, широкий діапазон швидкостей передачі, що настроюється затримка).
| Напруга живлення постійного струму, В | 7 - 30 |
| Підтримувані протоколи мережі | Ethernet MODBUS TCP, HTTP |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 9 418,50 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Перетворювач інтерфейсів [NTEM48300] ЕМ-483 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440968277_w159_h159_peretvoryuvach-interfejsiv-ntem48300.jpg)
