![Контроллер sms cповіщеня про аварії на обладнанні Modbus [NTEM48600] ЕМ-486 Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440966272_kontroller-sms-cpovischenya.jpg)
Контроллер sms cповіщеня про аварії на обладнанні Modbus [NTEM48600] ЕМ-486 Новатек-Електро
18 648,50 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTEM48600
Контролер SMS-сповіщення про аварії на MODBUS-обладнанні EM-486, NTEM48600
Зчитує параметри підключених пристроїв і відправляє програмовані SMS та email сповіщення: Історія параметрів у графіках; Моніторинг роботи у реальному часі; Віддалене управління пристроями; Доступ через інтернет (по GSM та Ethernet); Підключення до 247 Modbus-пристроїв одночасно.
| Тип | Modbus контролер |
| Хмарний сервер | Overvis |
| Напруга живлення | 220В або 12-24 В |
| К-ть входів | 4 |
| К-ть реле | 3 |
| Програмування логіки | Так |
| Габаритні розміри, мм: | 157 х 99 х 56 |
| Вага, кг | 0,510 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Ширина | 157 мм |
- Ціна: 18 648,50 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Контроллер sms cповіщеня про аварії на обладнанні Modbus [NTEM48600] ЕМ-486 Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4638831140_w159_h159_kontroller-sms-cpovischenya.jpg)
