![Рел контролю згенерованої потужності 63A 14кВт [EPSM0000S] EPS Master Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440963920_rel-kontrolyu-zgenerovanoyi.jpg)
Рел контролю згенерованої потужності 63A 14кВт [EPSM0000S] EPS Master Новатек-Електро
5 934,50 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: EPSM0000S
Реле контролю згенерованої потужності EPS Master, EPSM0000S
Основні можливості «EPS»: - Облік спожитої електроенергії; - Облік віддається (генерується) електроенергії; - Облік зекономленої електроенергії; - Журнал роботи за останній місяць; - Вимірювання напруги і частоти мережі; - Вимірювання струму, споживаного навантаженням; - Вимірювання потужності, споживаної навантаженням; - Захист навантаження від аварійних напруг в мережі; - Захист від перевищення максимального струму споживання; - Захист від перегріву внутрішніх елементів; - Годинник реального часу з резервом ходу до 5 діб (при відсутності харчування); - Автоматична синхронізація часу з сервером точного часу (NTP).
| Макс. комутований струм | 63A |
| Напруга під'єднуванного навантаження | до 14000Вт |
| Діапазон вимірювання напруги | 100-350В |
| Діапазон вимірювання потужності | 80 - 15600Вт |
| Підтримувані стандарти | IEEE 802.11 b/g/n |
| Монтажне виконання | DIN-рейка |
| Габаритні розміри, мм | 90 х 36 х 60 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний струм | 63 А |
- Ціна: 5 934,50 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Рел контролю згенерованої потужності 63A 14кВт [EPSM0000S] EPS Master Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4638831136_w159_h159_rel-kontrolyu-zgenerovanoyi.jpg)
