![Багатофункціональне реле напруги 63A [NTRN263T2] РН-263Т Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440963914_bagatofunktsionalne-rele-naprugi.jpg)
Багатофункціональне реле напруги 63A [NTRN263T2] РН-263Т Новатек-Електро
2 333,50 ₴/од.
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NTRN263T2
Мультифункціональне реле напруги РН-263Т, NTRN263T2
РН-263t призначене для захисту побутового та промислового електрообладнання (холодильників, кондиціонерів, пральних машин, теле-, відео- та аудіотехніки і т.п.) від неприпустимих коливань напруги в мережі і наслідків обриву нейтралі (нуля).
РН-263t відображає діюче значення напруги в мережі і стан вихідних контактів (стан навантаження).
РН-263t вимірює і виводить на дисплей споживаний навантаженням струм, активну потужність і відключає навантаження при перевищенні заданого порогу по струму.
РН-263t зберігає в незалежній пам’яті інформацію про п’ять останніх аваріях.
РН-263t має захист від перегріву через поганого контакту провідників в клемах в результаті забруднення або недостатнього зусилля затиснення.
РН-263t може використовуватися як:
– реле напруги;
– цифровий мультиметр (індикація напруги мережі, активної потужності і споживаного струму).
Живлення РН-263t здійснюється від ланцюга, яка живить навантаження.
| Номінальна напруга | 220-230В |
| Макс. комутований струм | 63A |
| Потужність навантаження | 14 кВт |
| Індикація | Світлодіод, індикатор |
| Перетин проводів для підключення до клем, мм² | 0,5 - 16,0 |
| Вбудований обмежувач струму | Так |
| Габаритні розміри, мм | 90 x 36 x 60 |
| Вага, кг | 0,2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 220 В |
| Номінальний струм | 63 А |
- Ціна: 2 333,50 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

