![Багатофункціональне реле напруги 63A [NTRN260T3] РН-260Т Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440962570_bagatofunktsionalne-rele-naprugi.jpg)
Багатофункціональне реле напруги 63A [NTRN260T3] РН-260Т Новатек-Електро
2 184 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTRN260T3
Реле напруги РН-260t призначене для захисту побутового та промислового електрообладнання, холодильників, кондиціонерів, пральних машин, теле-, відео- та аудіотехніки і т.п.) від неприпустимих коливань напруги в мережі і наслідків обриву нейтралі (нуля). Виріб розраховане на струм навантаження до 63 А.
РН-260t відображає діюче значення напруги в мережі і стан вихідних контактів (стан навантаження).
РН-260t має захист від перегріву через перевищення номінального струму навантаження.
РН-260t вимірює і виводить на дисплей споживаний навантаженням струм, активну і реактивну потужність і відключає навантаження при перевищенні заданих порогів по току і потужності.
РН-260t може використовуватися як:
реле напруги;
- реле обмеження споживаної потужності;
- цифровий мультиметр (індикація напруги мережі, повної, активної, реактивної потужності і споживаного струму).
- Живлення РН-260t здійснюється від ланцюга, яка живить навантаження.
| Номінальна напруга | 220-230В |
| Макс. комутований струм | 63A |
| Потужність навантаження | 14 кВт |
| Індикація | Світлодіод, індикатор |
| Перетин проводів для підключення до клем, мм² | 0,5 - 16,0 |
| Вбудований обмежувач струму | Так |
| Вбудований обмежувач потужності | Так |
| Габаритні розміри, мм | 93 x 52 x 64,5 |
| Вага, кг | 0,2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Довжина | 64.5 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 220 В |
| Номінальний струм | 63 А |
- Ціна: 2 184 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Багатофункціональне реле напруги 63A [NTRN260T3] РН-260Т Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440962571_w159_h159_bagatofunktsionalne-rele-naprugi.jpg)
