![Однофазне реле напруги 25A [NTRN02502] РН-25t Новатек-Електро, фото 1](https://images.prom.ua/4440960657_odnofazne-rele-naprugi.jpg)
Однофазне реле напруги 25A [NTRN02502] РН-25t Новатек-Електро
1 462,50 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: NTRN02502
Пропонуємо Вашій увазі оновлену лінійку реле напруги серії РН для домашнього та промислового використання. Реле напруги призначене для захисту електрообладнання від неприпустимих коливань напруги в мережі і наслідків обриву нейтралі (нуля).
Реле напруги:
- розриває електричне коло при виході напруги за межі встановлених значень;
- відображає діюче значення напруги на вхідних контактах в діапазоні від 100 V до 350 V і наявність напруги на вихідних контактах;
- зберігає в незалежній пам яті інформацію про п ять останніх аваріях.
Реле напруги має захист від перегріву і відключить навантаження, якщо температура всередині корпусу вироби перевищить 85 С (через перевищення номінального струму навантаження, поганого контакту внаслідок слабкого затиску гвинтів клеммників і т.д.).
| РН-25T | РН-32T | РН-40TC | РН-50TC | РН-63TC | РН-240T | РН-263T | ||
| Контроль: | напруги | |||||||
| струму | ||||||||
| потужності | ||||||||
| Захист від перегріву | ||||||||
| Термозахист клем (контролює температуру кожного контакту) | ||||||||
| Журнал аварій | ||||||||
| Максимальна комутація | Струму, А | 25 | 32 | 40 | 50 | 63 | 40 | 63 |
| Потужності, кВт | 5 | 7 | 9 | 11 | 14 | 9 | 14 | |
| Габарити, модулі DIN | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | |
| Найменування | Значення |
| Номінальна напруга: | 230/240V |
| Частота мережі: | 47-65 Гц |
| Точність виміру напруги: | 2% |
| Діапазон АПВ: | 5-900 с |
| Напруга, при якій зберігається працездатність реле: | 90-450 V |
| Час спрацювання по Umax: | 1 с |
| Час спрацювання по Umin: | 7 с |
| Час спрацювання при підвищенні напруги більше 30 V від уставки по Umax: | 0,12 с |
| Час спрацювання при підвищенні напруги більше 430 V і тривалості імпульсу більше 1,5 мс: | < 0,05 с |
| Час спрацювання при зниженні напруги нижче 100 V: | 0,25 с |
| Кліматичне виконання: | УХЛ 3.1 |
| Ступінь захисту виробу: | IP 10 |
| Категорія перенапруги: | ІІ |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новатек-Електро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 25 А |
- Ціна: 1 462,50 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Однофазне реле напруги 25A [NTRN02502] РН-25t Новатек-Електро, фото 2](https://images.prom.ua/4440960659_w159_h159_odnofazne-rele-naprugi.jpg)
