![Цифровий однофазний вольтметр [4820120222054] VА-1 red ZUBR, фото 1](https://images.prom.ua/4427391561_tsifrovij-odnofaznij-voltmetr.jpg)
Цифровий однофазний вольтметр [4820120222054] VА-1 red ZUBR
1 340,30 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: 4820120222054
Цифровий однофазний вольтамперметр
Слідкуйте за якістю електропостачання! Вольтамперметр ZUBR VA-1 red призначений для наочної індикації значень мережі у побуті та промислових підприємствах і може бути використаний для удосконалення електрощита. Наприклад, якщо встановити його в щитку, де вже є реле напруги, але без індикації.
Інформативність і зручність у користуванні
Вольтамперметр вимірює: напругу, струм, потужність (активну, реактивну та повну) і cos φ (дозволяє оцінити коефіцієнт потужності в вашій електромережі).
Дозволяє налаштовувати:
- межі (напруги і струму), перевищення яких записується в енергонезалежний Журнал пристрою;
- час затримки запису в Журнал при перевищенні межі струму;
- яскравість цифрового екрану в режимі очікування;
- поправку показань напруги та струму на екрані.
Широкий функціонал і керування з кнопок забезпечують зручність використання вольтамперметра!
Журнал відхилень параметрів в мережі
Вольтамперметр оснащений енергонезалежною пам'яттю, яка запам'ятовує 100 останніх відхилень параметрів в мережі. Щоб подивитися їх, необхідно короткочасним натисканням на кнопку «+» увійти в Журнал. Мигаючий індикатор сигналізує про новий не переглянутий запис в Журналі.
Безпека при користуванні
Корпус із негорючого полікарбонату, надійні обтискні клеми та потужна силова шина — забезпечують безпеку при використанні пристрою.
Простий монтаж
Вольтамперметр ZUBR VA-1 red дуже компактний, займає 2 стандартних модуля в розподільному щиті, має зручне стандартизоване підключення вхід-вихід. Установка ZUBR VA-1 red здійснюється в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм. Якщо в приміщенні існує ймовірність потрапляння води на пристрій або підвищена вологість, тоді його краще встановлювати в щиток з класом захисту ІР55 по ГОСТ 14254.
| Категорія продукції: | Вольтметри-амперметри |
| Спосіб монтажу: | На DIN-рейку |
| Кількість фаз: | 1 ф. (230 Вольт) |
| Термозахист: | Немає |
| TrueRMS: | Є |
| Основна межа струму: | 0,1 63 А |
| Напруга живлення: | 100-420 В |
| Cпоживання струму: | не більше 4,5 мА |
| Переріз проводу: | не більше 16 мм² |
| Маса: | 0,144 кг 10 % |
| Габаритні розміри (Ш х В х Г): | 36 х 85 х 66 |
| Ступінь захисту за ДСТУ: | ІР20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZUBR |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 66 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
- Ціна: 1 340,30 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Цифровий однофазний вольтметр [4820120222054] VА-1 red ZUBR, фото 2](https://images.prom.ua/4427115777_w159_h159_tsifrovij-odnofaznij-voltmetr.jpg)
![Цифровий однофазний вольтметр [4820120222054] VА-1 red ZUBR, фото 3](https://images.prom.ua/4427391565_w159_h159_tsifrovij-odnofaznij-voltmetr.jpg)
