![90x40мм Кабель-канал (короб) L=2000мм чорний [6021023] ПВХ магістральний OBO Bettermann, фото 1](https://images.prom.ua/4406337660_90x40mm-kabel-kanal-korob.jpg)
90x40мм Кабель-канал (короб) L=2000мм чорний [6021023] ПВХ магістральний OBO Bettermann
528,55 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 2 пог.м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 10 од.
- Тільки оптом
- Код: 6021023
Кабель-канал 90x40 / ПВХ, 6021023
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ПВХ |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
- Ціна: 528,55 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 2 пог.м
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![90x40мм Кабель-канал (короб) L=2000мм чорний [6021023] ПВХ магістральний OBO Bettermann, фото 2](https://images.prom.ua/4406336093_w159_h159_90x40mm-kabel-kanal-korob.jpg)
![90x40мм Кабель-канал (короб) L=2000мм чорний [6021023] ПВХ магістральний OBO Bettermann, фото 3](https://images.prom.ua/4406336094_w159_h159_90x40mm-kabel-kanal-korob.jpg)
