![Рамка 600x600x70mm для накладного монтажу алюміній білий [4058075699502] Ledvance 600 Surface Mount Kit Ecopanel H70, фото 1](https://images.prom.ua/4356192188_ramka-600x600x70mm-dlya.jpg)
Рамка 600x600x70mm для накладного монтажу алюміній білий [4058075699502] Ledvance 600 Surface Mount Kit Ecopanel H70
778,80 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 379 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 4058075699502
Рамка викоростовується для накладного монтажу світлодіодних панелей 600х600мм. Висота 7см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Країна виробник | Німеччина |
| Застосування освітлення | Для навчальних закладів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма | Кругла |
| Розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 778,80 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

