![0.1-60сек 5А затримка на вимкнення реле часу 160-250V [ERV-60M] Samwha, фото 1](https://images.prom.ua/4309792808_01-60sek-5a-zatrimka.jpg)
0.1-60сек 5А затримка на вимкнення реле часу 160-250V [ERV-60M] Samwha
508,25 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 17 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: ERV-60M
Електронне реле часу на затримку вимкнення 0,1 - 60 сек Samwha-Dsp Off, ERV-60M
ERV-60M реле таймера використовуються у всіх областях, де вимагає контролю, пов'язаних з часом.
Реле затримки вимикання (0,1 -60 секунд) при подачі напруги, призначене для розширення можливостей використання контакторів у системах автоматизації технологічних процесів.
| Робоча напруга (Un) | 150-260V AC/24V DC |
| Робоча частота | 50/60 Гц |
| Робоча потужність | < 4 ВА |
| Робоча температура | -20 °C ..... + 55 °C |
| Час (Т) | 0,1 - 60 сек |
| Дисплей | Світлодіоди |
| Тип з'єднання | Клемне з'єднання |
| Вага | 90гр |
| Контакт | 5A/250V змінного струму (активних опорів для ланцюга змінного струму) |
| Тип встановлення | Вертикальне складання |
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Робоча висота | < 2000 метрів |
| Переріз проводів, що підключаються | 2,5мм² |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 10 років |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Маса | 90 г |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 24 В |
| Кількість контактів, що замикають | 1 шт. |
| Мінімальний час затримки | 0.1 сек |
| Максимальний струм комутації | 5 А |
| Кількість перемикаючих контактів | 1.0 |
| Максимальний час затримки | 60 сек |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | AC/DC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Вимкнення |
- Ціна: 508,25 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![0.1-60сек 5А затримка на вимкнення реле часу 160-250V [ERV-60M] Samwha, фото 2](https://images.prom.ua/4309287044_w159_h159_01-60sek-5a-zatrimka.jpg)
![0.1-60сек 5А затримка на вимкнення реле часу 160-250V [ERV-60M] Samwha, фото 3](https://images.prom.ua/4309287045_w159_h159_01-60sek-5a-zatrimka.jpg)
![0.1-60сек 5А затримка на вимкнення реле часу 160-250V [ERV-60M] Samwha, фото 4](https://images.prom.ua/4827887070_w159_h159_01-60sek-5a-zatrimka.jpg)
![0.1-60сек 5А затримка на вимкнення реле часу 160-250V [ERV-60M] Samwha, фото 5](https://images.prom.ua/4309287039_w159_h159_01-60sek-5a-zatrimka.jpg)
![0.1-60сек 5А затримка на вимкнення реле часу 160-250V [ERV-60M] Samwha, фото 6](https://images.prom.ua/4309287043_w159_h159_01-60sek-5a-zatrimka.jpg)
![0.1-60сек 5А затримка на вимкнення реле часу 160-250V [ERV-60M] Samwha, фото 7](https://images.prom.ua/4309287046_w159_h159_01-60sek-5a-zatrimka.jpg)
![0.1-60сек 5А затримка на вимкнення реле часу 160-250V [ERV-60M] Samwha, фото 8](https://images.prom.ua/4309287041_w159_h159_01-60sek-5a-zatrimka.jpg)
