![Реле часу 5А 230В 30-480сек затримка на увімкнення [A0090050006] NTE8-480В (STE-480B) АСКО, фото 1](https://images.prom.ua/3131242741_rele-chasu-5a.jpg)
Реле часу 5А 230В 30-480сек затримка на увімкнення [A0090050006] NTE8-480В (STE-480B) АСКО
959,80 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 120 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: A0090050006
Реле NTE8-480В (STE8-480В), A0090050006
Призначено для комутації електрообладнання із затримкою часу для керування процесами у побутових або промислових електроустановках. Компактний дизайн, мала вага, тривалий термін служби, висока надійність. Мала похибка витримки часу, стабільність спрацьовування. Низька потужність споживання.
| Переріз під'єднувальних проводів, мм²: | 1...6 |
| Відповідність стандартам : | ДСТУ EN 60947-5-1 |
| Тип контактів: | 1NO |
| Номінальна імпульсна напруга Uimp, кВ: | 4 |
| Напруга живлення, В: | AC220 |
| Напруга комутації, В: | AC220/DC30 |
| Струм комутації, А: | AC5/DC1 |
| Ступінь захисту: | IP20 |
| Час затримки, сік: | 30...480 |
| Тип затримки: | на увімкнення |
| Температура експлуатації, °С: | -5...+45 |
| Вага, кг: | 0.054 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 5 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | AC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Увімкнення |
- Ціна: 959,80 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле часу 5А 230В 30-480сек затримка на увімкнення [A0090050006] NTE8-480В (STE-480B) АСКО, фото 2](https://images.prom.ua/3131242744_w159_h159_rele-chasu-5a.jpg)
![Реле часу 5А 230В 30-480сек затримка на увімкнення [A0090050006] NTE8-480В (STE-480B) АСКО, фото 3](https://images.prom.ua/3131242746_w159_h159_rele-chasu-5a.jpg)
![Реле часу 5А 230В 30-480сек затримка на увімкнення [A0090050006] NTE8-480В (STE-480B) АСКО, фото 4](https://images.prom.ua/4640593744_w159_h159_rele-chasu-5a.jpg)
