
Блок аварійного живлення БАП120-1,0 універс. для LED IP65 UEC
10 059,12 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: LLVPOD-EPK-120-1H-U
Універсальний блок аварійного харчування розрахований на постійне навантаження 220В світильників з драйвером різних типів і призначення, що дозволяє перетворити будь-який світильник у лампи аварійного призначення з повноцінним резервним освітленням протягом 1 години праці від акумулятора.
Блок розміщений у виносному влагозаному боксі з ступеням захисту IP65. Максимальна потужність під'єднаного навантаження - 120Вт. До одного БАП можна з’ єднувати декілька світильників.
Можливість з' єднання декількох ламп з максимальною сумарною потужністю навантаження 120Вт з збереженням 100% світлового потоку на кожному.
Можливість співпраці зі світильниками різних типів: промислові світильники, адміністративні та інші, не залежить від розташування драйвера, оскільки є повний світильник.
БАП має виносний корпус з IP65, що розширює сферу застосування.
Тип вмонтованого акумулятора - LiFePO4 - сучасний безпечний тип акумулятора: висока надійність (з понад 1000 циклів заряду-розряду), збереження працездатності при мінусових температурах із збереженням заявлених параметрів, поєднання компактних розмірів АКБ при високій посудині акумулятора.
БАП 120 має можливість з'єднатися з різними пристроями дистанційного управління і контролювати за аварійним освітленням.
| Схема з' єднання: | Постоян./непостоян. режим |
| Тип лампи: | Світлодіод (LED) |
| Міцність: | 1...120Вт |
| Тайм- аут аварійного завершення: | 1.0ч |
| Контрольне обладнання: | Кнопка ТЕСТ, дистанційне тестування |
| Номін напруга: | 230В |
| Частота: | 50 Гц |
| Степінь захисту - IP: | IP65 |
| Діапазон робочих температур: | -10…+50°C |
| Габаритні розміри блока ДШХВ: | 315х175x81м |
| Сила під' єднано світлодіодного модуля: | 8…120Вт |
| Клас безпеки: | II |
| Напруження акумулятора: | 12,8В |
| Емкість акумулятора: | 12.0А ч |
| Макс часу заряду акумулятора: | 24.0ч |
| Час перемикання до аварійного завершення: | 5с |
| Кліматичний розвиток: | УХЛ4 |
| Тип пушкорег апарата-ПРА-трансформатора: | ЕПРА |
| Насадження провідника: | 0,5...2,5м2 |
| Температура на корпусі: | 70°C |
| Вихідна напруга: | DC 180…240В |
| Тип акумулятора: | Акумулятор LiFePO4 (литій-железо-фосфатний) |
| Пристрій живлення: | Драйвер |
| Номінальний час роботи: | 1ч |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LLVPOD-EPK-120-1H-U |
| Артикул моделі | LLVPOD-EPK-120-1H-U |
| Назва | Блок аварійного живлення BaП120-1,0 універс. для LED IP65 IEK |
| Розділ | Блоки аварійного живлення |
| Стан товару | Новий |
| Спеціальні умови доставки | Доставка протягом 1-5 днів |
- Ціна: 10 059,12 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

