![Таймер електронний 16А 24-264В тижневий [i0310034] e.control.t08 E.NEXT, фото 1](https://images.prom.ua/2751817714_tajmer-elektronnij-16a.jpg)
Таймер електронний 16А 24-264В тижневий [i0310034] e.control.t08 E.NEXT
1 127,87 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 8 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: i0310034
Таймер електронний e.control.t08m, i0310034
Таймер електронний e.control.t08m призначений для автоматичного включення та відключення електротехнічного обладнання через встановлені проміжки часу протягом тижня у ланцюгах автоматики та керування різними технологічними процесами.
| Артикул | i0310034 |
| Зусилля затиску контактних затискачів, Нм | 0,5 |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 90*36*65 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | AC/DC 24-264 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Макс. переріз під'єднуваних провідників, мм² | 4 |
| Номінальний струм In, А | 16 (AC-1) |
| Діапазон робочих температур, °С | -20…+55 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60947-5-1, ДСТУ EN 60730-1, ДСТУ EN 60730-2-7 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 264 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим роботи | Тижневий |
- Ціна: 1 127,87 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Таймер електронний 16А 24-264В тижневий [i0310034] e.control.t08 E.NEXT, фото 2](https://images.prom.ua/2751817716_w159_h159_tajmer-elektronnij-16a.jpg)
