![Підвіс для світлодіодної панелі з тросом 1,5м [4058075402928] Ledvance PANEL Suspension Kit, фото 1](https://images.prom.ua/3071344699_pidvis-dlya-svitlodiodnoyi.jpg)
Підвіс для світлодіодної панелі з тросом 1,5м [4058075402928] Ledvance PANEL Suspension Kit
425,70 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 35 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 4058075402928
Переваги продукту
- Регулювання довжини кабелю до 1,5м за допомогою гвинтів
- Регульовані сталеві троси,максимальна довжина кожного: 1,5м
| Діаметр: | 30,0 мм |
| Довжина: | 1500 мм |
| Вага продукту: | 150,00 гр |
| Довжина кабелю: | 1500 мм |
| Колір продукту: | сталь |
| Місце монтажу: | стеля |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, мм | 1500 |
| Матеріал | Сталь |
| Тип комплектуючого | Підвіс |
| Колір | Алюміній |
- Ціна: 425,70 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Підвіс для світлодіодної панелі з тросом 1,5м [4058075402928] Ledvance PANEL Suspension Kit, фото 2](https://images.prom.ua/3071344700_w159_h159_pidvis-dlya-svitlodiodnoyi.jpg)
