![Рама монтажна для світлодіодної панелі pl 1200х300 recessed mount frame, Ledvance [4058075472976] Ледванс, фото 1](https://images.prom.ua/3071340857_rama-montazhna-dlya.jpg)
Рама монтажна для світлодіодної панелі pl 1200х300 recessed mount frame, Ledvance [4058075472976] Ледванс
2 564,10 ₴/од.
- Під замовлення
- Код: 4058075472976
Відправка з 04 травня 2026Переваги продукту
- Невидимиймонтаж в гіпсокартонні, дерев'яні таметалеві стелі товщиною від 8 до 30мм.
- Рама з екструдованого алюмінію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Застосування освітлення | Для навчальних закладів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ |
| Колір корпусу | Білий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 1224 мм |
| Ширина | 324 мм |
- Ціна: 2 564,10 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Рама монтажна для світлодіодної панелі pl 1200х300 recessed mount frame, Ledvance [4058075472976] Ледванс, фото 2](https://images.prom.ua/3071340858_w159_h159_rama-montazhna-dlya.jpg)
![Рама монтажна для світлодіодної панелі pl 1200х300 recessed mount frame, Ledvance [4058075472976] Ледванс, фото 3](https://images.prom.ua/3071340859_w159_h159_rama-montazhna-dlya.jpg)
![Рама монтажна для світлодіодної панелі pl 1200х300 recessed mount frame, Ledvance [4058075472976] Ледванс, фото 4](https://images.prom.ua/3071340860_w159_h159_rama-montazhna-dlya.jpg)
![Рама монтажна для світлодіодної панелі pl 1200х300 recessed mount frame, Ledvance [4058075472976] Ледванс, фото 5](https://images.prom.ua/3071340861_w159_h159_rama-montazhna-dlya.jpg)
