![Таймер електронний 16А 230В тижневий [A0090040005] THC15 АСКО, фото 1](https://images.prom.ua/3131323196_tajmer-elektronnij-16a.jpg)
Таймер електронний 16А 230В тижневий [A0090040005] THC15 АСКО
955,76 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 51 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: A0090040005
Таймер тижневий електронний THC15, A0090040005
Призначений для відліку інтервалів часу протягом тижня для автоматичного керування електрообладнанням.
| Відповідність стандартам: | ДСТУ EN 60947-6-2 |
| Споживана потужність Рсп, Вт: | 4 |
| Номінальний робочий струм Ie, A: | 16 |
| Номінальна робоча напруга Ue, В: | AC220...240 |
| Номінальна напруга ізоляції Ui, В: | 500 |
| Номінальна імпульсна напруга Uimp, кВ: | 4 |
| Зносостійкість електрична, циклів: | 10000 |
| Зносостійкість механічна, циклів: | 100000 |
| Ступінь захисту: | IP30 |
| Температура експлуатації, °С: | -5...+45 |
| Кількість циклів керування: | 28 |
| Крок уставки по часу, хв: | 1 |
| Добова часова похибка, сек | : 2 |
| Вага, кг: | 0.142 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим роботи | Тижневий |
- Ціна: 955,76 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Таймер електронний 16А 230В тижневий [A0090040005] THC15 АСКО, фото 2](https://images.prom.ua/3131323197_w159_h159_tajmer-elektronnij-16a.jpg)
![Таймер електронний 16А 230В тижневий [A0090040005] THC15 АСКО, фото 3](https://images.prom.ua/3131323198_w159_h159_tajmer-elektronnij-16a.jpg)
![Таймер електронний 16А 230В тижневий [A0090040005] THC15 АСКО, фото 4](https://images.prom.ua/3131323199_w159_h159_tajmer-elektronnij-16a.jpg)
![Таймер електронний 16А 230В тижневий [A0090040005] THC15 АСКО, фото 5](https://images.prom.ua/3131323200_w159_h159_tajmer-elektronnij-16a.jpg)
![Таймер електронний 16А 230В тижневий [A0090040005] THC15 АСКО, фото 6](https://images.prom.ua/3131323201_w159_h159_tajmer-elektronnij-16a.jpg)
![Таймер електронний 16А 230В тижневий [A0090040005] THC15 АСКО, фото 7](https://images.prom.ua/4640595081_w159_h159_tajmer-elektronnij-16a.jpg)
