![50x50мм Кабель-канал (короб) L=2000мм білий [A0070010026] ПВХ магістральний АСКО, фото 1](https://images.prom.ua/6684303281_50x50mm-kabel-kanal-korob.jpg)
50x50мм Кабель-канал (короб) L=2000мм білий [A0070010026] ПВХ магістральний АСКО
264,35 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 4 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: A0070010026
Призначені для зручного та безпечного прокладання електричних мереж всередині приміщень.
| Відповідність стандартам: | ДСТУ EN 50085-2-1 |
| Кількість в упаковці, шт: | 4 |
| Внутрішні розміри, мм: | 50x50x2000 |
| Об'єм, м³: | 0.005 |
| Ступінь захисту: | IP 40 |
| Колір: | білий |
| Матеріал виготовлення: | ПВХ |
| Температура експлуатації, °С: | -10...+40 |
| Вага, кг: | 0.89 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 264,35 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![50x50мм Кабель-канал (короб) L=2000мм білий [A0070010026] ПВХ магістральний АСКО, фото 2](https://images.prom.ua/6684303282_w159_h159_50x50mm-kabel-kanal-korob.jpg)
![50x50мм Кабель-канал (короб) L=2000мм білий [A0070010026] ПВХ магістральний АСКО, фото 3](https://images.prom.ua/6684303828_w159_h159_50x50mm-kabel-kanal-korob.jpg)
