![Таймер електронний 16А 220В тижневий [309007] KG10D-1Z CHINT, фото 1](https://images.prom.ua/2861577513_tajmer-elektronnij-16a.jpg)
Таймер електронний 16А 220В тижневий [309007] KG10D-1Z CHINT
2 157,18 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 10 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 309007
Таймер электронный KG10D-1Z AC220В 1мин.-168час., 309007
Таймери тижневі серії KG10D призначені для керування освітленням, опаленням, вентиляцією та іншими промисловими та побутовими приладами з циклічною 1 добу з урахуванням днів тижня.
| Серія | KG10D |
| Ступінь захисту (IP) | IP20 |
| Категорія забруднення середовища | 3 |
| Умовний тепловий струм, А | 10 |
| Максимальна потужність, Вт | 4500 |
| Габаритні та настановні розміри (ШхВхГ), мм | 51,5x102,3x73,5 |
| Кількість програмованих включень та відключень | 16 |
| Тип контакту | Переключаючий контакт |
| Діапазон налаштування витримки часу, сек | 60-604800 |
| Найкоротший час перемикання каналу 1 | 1 |
| Виконання контакту | Переключаючий контакт |
| Кількість головних нормально розімкнених (НВ) контактів | 0 |
| Кількість головних нормально замкнутих (НЗ) контактів | 0 |
| Кількість каналів | 1 |
| Механічна зносостійкість, циклів | 1000000 |
| Електрична зносостійкість, циклів | 100000 |
| Кріплення | DIN-рейка |
| Частота, Гц | 50...60 |
| Робоча температура навколишнього середовища, °C | -10...+40 |
| Номінальна напруга, В | 220 |
| Ширина в числах модульних відстаней | 2.9 |
| Рід струму напруги живлення | AC |
| Запас ходу від акумулятора в годинах | 168 |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 |
| Точність ходу на день, с | 2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chint |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 102.3 мм |
| Довжина | 73.5 мм |
| Ширина | 51.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 |
| Максимальний струм комутації | 3 А |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна робоча напруга за змінним струмом | 220 В |
| Режим роботи | Тижневий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
- Ціна: 2 157,18 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Таймер електронний 16А 220В тижневий [309007] KG10D-1Z CHINT, фото 2](https://images.prom.ua/4640596429_w159_h159_tajmer-elektronnij-16a.jpg)
![Таймер електронний 16А 220В тижневий [309007] KG10D-1Z CHINT, фото 3](https://images.prom.ua/4640596430_w159_h159_tajmer-elektronnij-16a.jpg)
