![Терморегулятор для інфрачервоних панелей 16A 3000BA WiFi [4820120221507] RZX Terneo, фото 1](https://images.prom.ua/2751904456_termoregulyator-dlya-infrachervonih.jpg)
Терморегулятор для інфрачервоних панелей 16A 3000BA WiFi [4820120221507] RZX Terneo
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4820120221507
Терморегулятор terneo rzx для инфракрасных панелей, 4820120221507
Розумне опалення тепер на вашому смартфоні
Керуйте опаленням з будь-якого місця за допомогою додатку terneo. Для роботи зі статистикою по групі терморегуляторів, зручно використовувати додаток для комп'ютера my.terneo.ua. Отримайте миттєвий доступ до температури вашого будинку, динаміки нагріву і звітів споживання енергії в кВт-годинах та грошах.
Подивися, скільки ти заощадив
Побачивши динаміку витрат енергії за місяць або опалювальний сезон, ви можете поліпшити свій розклад. Зверніть увагу, що зниження температури всього на 1 градус, допоможе заощадити вам до 5% електроенергії.
Геозонування для максимальної економії
Нікого вдома Жодних витрат енергії! Із Геозонуванням нагрівання залежить від вашого місця розташування і буде включено лише тоді, коли ви знаходитесь вдома або вже повертаєтеся додому.
Для підключення terneo до «хмари»
Завантажуйте безкоштовний додаток в Google Play або AppStore, запустіть його. Переведіть терморегулятор у режим «Точка доступу». У додатку натисніть «Додати терморегулятор». Виберіть створену терморегулятором мережу (наприклад, terneo sx_А68FDB), а потім введіть пароль від свого Wi-Fi. Готово!
Зроби свій внесок на благо планети — заміни звичайний термостат на розумний
Терморегулятори terneo сумісні з нагрівальними кабелями, плівками, аналоговими (R10) і цифровими (D18) датчиками більшості виробників. У них лаконічний мінімалістичний екран, який дозволяє економити електроенергію! При цьому ви маєте максимум функцій та гнучкості в додатку terneo і це найкрасивіша його частина. Віддалене управління, графіки витрат і здатність terneo до самонавчання дають можливість значно заощаджувати на опаленні та створюють чудовий комфорт.
Інтегруй теплі підлоги в систему Розумного будинку
Ми розуміємо важливість і актуальність систем автоматизацій типу «Розумний будинок» і підготували інструменти для інтеграції до ваших систем. Підтримуємо протокол MQTT. Також доступний http API.
| Сфера використання: | Для інфрачервоних панелей і конвекторів, Для охолодження і вентиляції |
| Тип керування: | Wi-Fi |
| Спосіб монтажу: | У розетку |
| Максимальна сила струму, A: | 16 |
| Мінімальна температура, ° C: | +5 |
| Максимальна температура, °C: | +35 |
| Максимальна потужність навантаження: | 3000 ВА |
| Напруга живлення: | 230 В ± 10 % |
| Маса в повній комплектації: | 0,19 кг ± 10 % |
| Габаритні розміри (Ш х В х Г): | 58 x 124 x 87 мм |
| Довжина з'єднувального проводу датчика: | 0,1 м |
| Температурний гістерезис: | 0,5...10 °С |
| Ступінь захисту за ДСТУ: | IP20 |
| Комплект поставки: | терморегулятор, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка |
| Стандарт бездротової мережі (Wi-Fi): | 802.11 b/g/n |
| Вихідна потужність Wi-Fi: | +20 dBm |
| Мінімальна рекомендована швидкість Інтернет-з'єднання: | 128 кбіт/с |
| Робочий частотний діапазон: | 2400-2483,5 МГц |
| Мінімальний Інтернет-трафік: | 20-30 МБ/міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Колір | Білий |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 35 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 124 мм |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | Кнопковий |
| Потужність навантаження | 3000 BA |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Терморегулятор для інфрачервоних панелей 16A 3000BA WiFi [4820120221507] RZX Terneo, фото 2](https://images.prom.ua/4426958153_w159_h159_termoregulyator-dlya-infrachervonih.jpg)
![Терморегулятор для інфрачервоних панелей 16A 3000BA WiFi [4820120221507] RZX Terneo, фото 3](https://images.prom.ua/4426958154_w159_h159_termoregulyator-dlya-infrachervonih.jpg)
![Терморегулятор для інфрачервоних панелей 16A 3000BA WiFi [4820120221507] RZX Terneo, фото 4](https://images.prom.ua/4426957544_w159_h159_termoregulyator-dlya-infrachervonih.jpg)
![Терморегулятор для інфрачервоних панелей 16A 3000BA WiFi [4820120221507] RZX Terneo, фото 5](https://images.prom.ua/4426957548_w159_h159_termoregulyator-dlya-infrachervonih.jpg)
![Терморегулятор для інфрачервоних панелей 16A 3000BA WiFi [4820120221507] RZX Terneo, фото 6](https://images.prom.ua/4426956784_w159_h159_termoregulyator-dlya-infrachervonih.jpg)
![Терморегулятор для інфрачервоних панелей 16A 3000BA WiFi [4820120221507] RZX Terneo, фото 7](https://images.prom.ua/4426956785_w159_h159_termoregulyator-dlya-infrachervonih.jpg)
