![Терморегулятор для систем антиобледеніння та сніготанення 16A 3000BA [4820120220944] білий KT Terneo, фото 1](https://images.prom.ua/2751904450_termoregulyator-dlya-sistem.jpg)
Терморегулятор для систем антиобледеніння та сніготанення 16A 3000BA [4820120220944] білий KT Terneo
1 905,80 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: 4820120220944
Терморегулятор terneo kt, 4820120220944
Подбайте про безпеку взимку з terneo kt
Терморегулятор призначений для роботи з системами антизледеніння та сніготанення. Для роботи використовує датчик температури повітря. Підігрів здійснюється в діапазоні температури, при якому може відбуватися намерзання бурульок на даху або утворення ожеледиці на землі. При цьому ви можете змінити діапазон з огляду на особливості розташування системи підігріву.
Зручність в управлінні
Налаштувати параметри роботи можна лише за допомогою трьох кнопок! Зручний цифровий екран полегшує навігацію в меню. Також на ньому відображаються температура та системні сповіщення.
Легкий монтаж
Все необхідне для монтажу вже в комплекті! Установка терморегулятора здійснюється у стандартний підрозетник діаметром 60 мм. Датчик температури необхідно розташовувати зовні будинку, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів, а також дощу та снігу (наприклад, під кромкою покрівлі).
Безпека понад усе
Ви можете заблокувати кнопки пристрою, щоб уникнути випадкової зміни параметрів. Також терморегулятор має захист від перегріву: якщо температура всередині корпусу досягне 85 ° С, робота терморегулятора зупиниться. Він відновить роботу, коли температура зменшиться до 80 °С.
Універсальний терморегулятор
Ви можете використовувати його разом з нагрівальними кабелями більшості виробників, представлених на ринку! Також терморегулятор може працювати з двома типами датчиків: аналоговим (R10) або цифровим (DS18B20).
| Сфера використання: | Для сніготанення |
| Тип керування: | Цифровий |
| Спосіб монтажу: | У підрозетник |
| Максимальна сила струму, A: | 16 |
| Особливості: | Захист від дітей |
| Верхня межа регулювання температури: | 0...10 °С |
| Нижня межа регулювання температури: | -20…-1 °С |
| Максимальна потужність навантаження: | 3000 ВА |
| Напруга живлення: | 230 В ±10% |
| Маса в повній комплектації: | 0,18 кг ±10% |
| Споживання струму при 230 В в активному стані при максимальній яскравості: | не більше 6,5 мА |
| Споживання струму при 230 В в режимі сну: | не більше 1,9 мА |
| Габаритні розміри (Ш х В х Г): | 75 х 75 х 39 мм |
| Внутренний габаритный размер декоративной рамки: | 45 х 45 мм |
| Датчик температури: | NTC терморезистор 10 кОм при 25 °С (R10) |
| Довжина з'єднувального проводу датчика: | 3 м |
| Кількість комутацій під навантаженням, не менше: | 50 000 циклів |
| Кількість комутацій без навантаження, не менше: | 20 000 000 циклів |
| Діапазон вимірюваних температур: | -30…+90 °С |
| Ступінь захисту за ДСТУ: | IP20 |
| Комплект поставки: | терморегулятор, декоративна рамка, датчик температури зі з'єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 10 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | Кнопковий |
| Максимальна сила струму | 16 A |
| Потужність навантаження | 3000 BA |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота, мм | 75 |
| Глибина, мм | 39 |
| Ширина, мм | 75 |
- Ціна: 1 905,80 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

