![Цифровий трифазний вольтметр [4820120221323] V3 ZUBR, фото 1](https://images.prom.ua/4427382931_tsifrovij-trifaznij-voltmetr.jpg)
Цифровий трифазний вольтметр [4820120221323] V3 ZUBR
1 355,90 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 3 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 4820120221323
Цифровий трифазний вольтметр ZUBR V3, 4820120221323
Цифровий трифазний вольтметр
З вольтметром ZUBR V3 ви можете слідкувати за напругою кожної з фаз у трифазній мережі. Вольтметр починає відображати значення напруги на цифровому екрані відразу після ввімкнення. Завдяки екрану можна виявити залипання та порушення послідовності фаз.
Зручне керування та інформативність
Керування вольтметром здійснюється за допомогою трьох кнопок. Верхня кнопка дозволяє переглянути максимальне значення напруги з моменту останнього скидання, а нижня — мінімальне. Скидання значень здійснюється за допомогою середньої кнопки. Вольтметр оснащений енергонезалежною пам’яттю, тому вимкнення живлення не призводить до втрати даних про критичні значення напруги.
Калібрування напруги, що відображається
Ви можете редагувати значення напруги, що відображається у відповідності з вашим контрольним пристроєм.
Безпека при користуванні
Корпус трифазного вольтметра виготовлений із негорючого полікарбонату. Цим збільшується безпека при використанні пристрою.
Простий монтаж
Установлення вольтметра ZUBR V3 здійснюється в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм. Якщо в приміщенні існує ймовірність потрапляння води на вольтметр, тоді розподільний щиток повинен відповідати вимогам класу захисту IP55 згідно з ДСТУ 14254.
| Категорія продукції: | Вольтметри-амперметри |
| Спосіб монтажу: | На DIN-рейку |
| Кількість фаз: | 3 ф. (230/380 Вольт) |
| Термозахист: | Немає |
| TrueRMS: | Є |
| Напруга живлення: | 100-420 В |
| Переріз проводу: | не більше 16 мм² |
| Маса: | 0,14 кг ±10 % |
| Габаритні розміри (Ш х В х Г): | 52 х 90 х 67 мм |
| Ступінь захисту за ДСТУ: | ІР20 |
| Комплект поставки: | вольтметр, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, технічний паспорт, інструкція, пакувальна коробка |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZUBR |
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 67 м |
| Ширина | 52 мм |
| Загальні | |
| Висота | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
- Ціна: 1 355,90 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Цифровий трифазний вольтметр [4820120221323] V3 ZUBR, фото 2](https://images.prom.ua/4427382932_w159_h159_tsifrovij-trifaznij-voltmetr.jpg)
![Цифровий трифазний вольтметр [4820120221323] V3 ZUBR, фото 3](https://images.prom.ua/4427382933_w159_h159_tsifrovij-trifaznij-voltmetr.jpg)
