![Ø20 тримач під дюбель з хомутом, полістирол [CTA10D-CFC20-K41-100] CFC20 УЕК, фото 1](https://images.prom.ua/1865946986_20-trimach-pid.jpg)
Ø20 тримач під дюбель з хомутом, полістирол [CTA10D-CFC20-K41-100] CFC20 УЕК
6,39 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 13 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: CTA10D-CFC20-K41-100
Хомутний тримач CFC призначений для кріплення труби. Труба надійно прикріплюється завдяки наявності клямки. Конструкція дозволяє з'єднувати між собою кілька власників.
Калькулятор підбору аксесуарів до пластикових КНС
Надійне кріплення труби.
Швидкий монтаж.
Високоякісний ударостійкий пластик.
| Матеріал: | Удароміцний полістирол |
| Колір: | Сірий |
| Номер кольору RAL: | 7035 |
| Підходить для труб діаметром: | 20мм |
| Макс кількість труб: | 1 |
| Спосіб або Тип кріплення: | отвір під гвинт |
| Діапазон робочих температур: | -10...+60°C |
| відносна вологість: | 75% при 15°С |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Максимальний діаметр обтиснення | 20 мм |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Тип хомута | Пластиковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал хомута | Полістирол |
- Ціна: 6,39 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Ø20 тримач під дюбель з хомутом, полістирол [CTA10D-CFC20-K41-100] CFC20 УЕК, фото 2](https://images.prom.ua/5724505626_w159_h159_20-trimach-pid.jpg)
