![З’єднувач Т-подібний для короба 40x40мм ПВХ білий [CKK10D-T-040-040-K01] КМТ UEC, фото 1](https://images.prom.ua/2763747917_zyednuvach-t-podibnij-dlya.jpg)
З’єднувач Т-подібний для короба 40x40мм ПВХ білий [CKK10D-T-040-040-K01] КМТ UEC
33,89 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 6 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: CKK10D-T-040-040-K01
Т-подібний кут КМТ служить для Т-подібного з'єднання трьох кабель-каналів однакового типорозміру.
Конструкція розроблена у точній відповідності з кабель-каналами.UEC.
Щільне прилягання, ергономічна конструкція, повна відповідність до кольору кабель-каналу.
| Габарити ШхВ, мм | 40x40 |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту, IP | IP40 |
| Температура експлуатації, °C | -15...+60°C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UEC |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | З'єднувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 33,89 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

