![Коробка монтажна 136x125мм настінна пряма [DIS572M0310] Quadro ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6653322744_korobka-montazhna-136x125mm.jpg)
Коробка монтажна 136x125мм настінна пряма [DIS572M0310] Quadro ДКС
421,05 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: DIS572M0310
Призначення:
• встановлення розеток прихованого монтажу.
Умови монтажу:
• монтаж крізь наскрізні отвори всередині коробки;
• DIS572M0310 також можлива фіксація з боку поверхні без порушення цілісності коробки.
Особливості:
• DIN-рейки можливо встановлювати на дні коробки з основою 136х125
| Тип продукції | Аксесуари |
| Колір | Сірий |
| Розміри | 136х125х65 мм |
| Тип кабельного вводу | попередня перфорація |
| Верх | 2х20мм, 1х25мм |
| Низ | 1х25мм |
| Бічні | 2х20мм |
| Задня стінка | 2х20мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 |
| Ширина | 136 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Монтажна коробка |
- Ціна: 421,05 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

