![Коробка монтажна 70x87мм настінна кутова [DIS5700116] Quadro ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6653322479_korobka-montazhna-70x87mm.jpg)
Коробка монтажна 70x87мм настінна кутова [DIS5700116] Quadro ДКС
397,02 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: DIS5700116
Призначення:
• встановлення розеток прихованого монтажу.
Умови монтажу:
• кріплення здійснюється за точки зовні корпусу
| Тип продукції | Аксесуари |
| Колір | Сірий |
| Для розеток з основою | 70х87мм |
| Тип кабельного вводу | відмітки для свердління отворів |
| Верх | 1х20мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 87 |
| Ширина | 70 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Монтажна коробка |
- Ціна: 397,02 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Коробка монтажна 70x87мм настінна кутова [DIS5700116] Quadro ДКС, фото 2](https://images.prom.ua/6653322480_w159_h159_korobka-montazhna-70x87mm.jpg)
