![Силова розетка 2P+PE 16А 230В вбудована IP67 основа 75х75мм [DIS4271663] Quadro ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6653259150_silova-rozetka-2ppe.jpg)
Силова розетка 2P+PE 16А 230В вбудована IP67 основа 75х75мм [DIS4271663] Quadro ДКС
907,92 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: DIS4271663
Організація точки підключення на стаціонарній поверхні.
Відмітні особливості:
• збільшений важіль, що полегшує відкривання кришки.
| Серія | Quadro |
| Тип товару | Розетка кабельна |
| Номінальний струм, А | 16 |
| Номінальна напруга, В | 230 |
| Кількість полюсів | 2P+PE |
| Ступінь захисту, IP | 67 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Діапазон робочих температур, °C | -25...+40°C |
| Особливості | основа 75х75мм |
| Захисна кришка | Так |
| Заземлення | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Колір корпусу | Синій |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип силового роз'єму | Розетка |
| Форма корпусу | Квадратна |
| Додаткові характеристики | |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Нейтраль | Ні |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва контактів | 2P+PE |
- Ціна: 907,92 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Силова розетка 2P+PE 16А 230В вбудована IP67 основа 75х75мм [DIS4271663] Quadro ДКС, фото 2](https://images.prom.ua/6653259152_w159_h159_silova-rozetka-2ppe.jpg)
