![Силова вилка 2P+PE 32А 230В вбудована IP44 основа 75х75мм [DIS2433293] Quadro ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6653258254_silova-vilka-2ppe.jpg)
Силова вилка 2P+PE 32А 230В вбудована IP44 основа 75х75мм [DIS2433293] Quadro ДКС
714,17 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 1 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DIS2433293
Організація точки підключення на стаціонарній поверхні.
| Серія | Quadro |
| Тип товару | Вилка кабельна |
| Номінальний струм, А | 32 |
| Номінальна напруга, В | 230 |
| Кількість полюсів | 2P+PE |
| Ступінь захисту, IP | 44 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Діапазон робочих температур, °C | -25...+40°C |
| Особливості | основа 75х75мм |
| Захисна кришка | Немає |
| Заземлення | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Колір корпусу | Синій |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна сила струму | 32 А |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип силового роз'єму | Вилка |
| Форма корпусу | Квадратна |
| Додаткові характеристики | |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Нейтраль | Ні |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва контактів | 2P+PE |
- Ціна: 714,17 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Силова вилка 2P+PE 32А 230В вбудована IP44 основа 75х75мм [DIS2433293] Quadro ДКС, фото 2](https://images.prom.ua/6653258256_w159_h159_silova-vilka-2ppe.jpg)
