![Адаптер для монтажної коробки 84x106мм та роз'єму 75x75мм [DIS6540108] Quadro ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6653322474_adapter-dlya-montazhnoyi.jpg)
Адаптер для монтажної коробки 84x106мм та роз'єму 75x75мм [DIS6540108] Quadro ДКС
468,16 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 3 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DIS6540108
Призначення:
• для встановлення роз'ємів на монтажні коробки.
Особливості:
• колір: сірий;
• рівень захисту: IP66.
| Тип продукції | Аксесуари |
| Колір | Сірий |
| Для розеток з основою | 75x75мм |
| На коробки для розеток з основою | 84x106мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 106 |
| Ширина | 84 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Адаптер |
- Ціна: 468,16 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

