![Силова вилка 3P+N+PE 32А 400В вбудована IP44 з нахилом, основа 87х70мм [DIS2423297] Quadro ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6653248730_silova-vilka-3pnpe.jpg)
Силова вилка 3P+N+PE 32А 400В вбудована IP44 з нахилом, основа 87х70мм [DIS2423297] Quadro ДКС
1 477,32 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 1 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: DIS2423297
Організація точки підключення на стаціонарній поверхні.
| Серія | Quadro |
| Тип товару | Вилка кабельна |
| Номінальний струм, А | 32 |
| Номінальна напруга, В | 400 |
| Кількість полюсів | 3P+N+PE |
| Ступінь захисту, IP | 44 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Діапазон робочих температур, °C | -25...+40°C |
| Особливості | з нахилом, основа 87х70мм |
| Захисна кришка | Немає |
| Заземлення | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість полюсів | 5 шт. |
| Максимальна робоча напруга | 400 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна сила струму | 32 А |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип силового роз'єму | Вилка |
| Форма корпусу | Квадратна |
| Додаткові характеристики | |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Нейтраль | Так |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва контактів | 3P+N+PE |
- Ціна: 1 477,32 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Силова вилка 3P+N+PE 32А 400В вбудована IP44 з нахилом, основа 87х70мм [DIS2423297] Quadro ДКС, фото 2](https://images.prom.ua/6653248731_w159_h159_silova-vilka-3pnpe.jpg)
