![Ізольований наконечник (розетка) 0.25-1.5кв.мм. [2A69P] (1 шт.) Quadro ДКС Україна, фото 1](https://images.prom.ua/3129083543_izolovanij-nakonechnik-rozetka.jpg)
Ізольований наконечник (розетка) 0.25-1.5кв.мм. [2A69P] (1 шт.) Quadro ДКС Україна
15,55 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2A69P
| Матеріал | Мідь |
| Модель/виконання | Гільза/розетка (мама) |
| Колір ізоляції | Червоний |
| Розмір контакту/штекера | Кругла 4 мм |
| Номін. поперечний переріз (діапазон), мм² | 0. 25. . . 1. 5 |
| Матеріал ізоляції | Полівінілхлорид (ПВХ) |
| Ізоляція | Повна ізоляція |
| Форма фланця | Розетка "мама" |
| Тип продукції | Ізольовані кабельні наконечники |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 25 мм |
| Діаметр отвору кріплення | 1.8 мм |
| Колір ізоляції | Червоний |
| Конструкція | Пряма |
| Матеріал виробу | Мідь луджена |
| Наявність ізоляції | Так |
| Перетин проводів, що підключаються | 1.5 кв.мм |
| Спосіб монтажу | Опресовування |
| Тип елемента кріплення кабелю | Коннектор для кабелю |
| Тип роз'єму | Мама |
- Ціна: 15,55 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

