![S-Хомут 1 1/2" 48-53мм з гайкою М8 для труб з гумовою прокладкою цинк [6040-P50U] Cosmec ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6165253047_s-homut-1-12.jpg)
S-Хомут 1 1/2" 48-53мм з гайкою М8 для труб з гумовою прокладкою цинк [6040-P50U] Cosmec ДКС
62,07 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 10 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 6040-P50U
Кріплення пластикових, сталевих та інших видів труб до поверхні стін, стель, підлог та перегородок;
• підвіс на різьбову шпильку та до консолей.
| Артикул | 6040-P50U |
| Матеріал | сталь/резина |
| Покриття | цинк білий |
| Діаметр, мм | 1 1/2" (48-53 мм) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Максимальний діаметр обтиснення | 53 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 48 мм |
| Наявність гумової прокладки | Так |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Покриття | Цинк |
| Розмір гайки | М8 |
| Тип хомута | Затяжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (") | 1.5 |
- Ціна: 62,07 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

