![Вертикальне розширення підлогової башточки 12 модулів 216x79x108мм чорний [09091] BUS ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/7256507409_vertikalne-rozshirennya-pidlogovoyi.jpg)
Вертикальне розширення підлогової башточки 12 модулів 216x79x108мм чорний [09091] BUS ДКС
318,24 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 148 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 09091
Вертикальне розширення башти підлоги BUS. Призначення: вертикальне розширення підлогової башти BUS. Характеристики: монтаж ЕУІ з 2 сторін, по 6 модулів; монтаж ЕУІ серій "Viva" та "45х45 мм" у відповідних каркасах. Комплект поставки: стійка – 1 шт.; саморізи для монтажу стійки до основи бази - 4 шт.; внутрішня центральна перегородка – 1 шт.; рамка на 6 модулів – 2 шт.; заглушка суцільна на 6 модулів (накладка для декору отвору башточки, що не використовується) − 1 шт. Колір чорний
| Колір кришки | Чорний |
| Введення кабелю | Зверху/знизу |
| Тип кріплення | Інше |
| Кількість секцій | 2 |
| Ширина кришки, мм | 105 |
| Висота колони/стійки, мм | 72 |
| Матеріал колони/стійки | Пластик |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Наскрізний профіль | Так |
| Стельовий монтаж | Ні |
| Форма колони/стійки | Прямокутна |
| Колір колони/стійки | Інше |
| Номер RAL колони | 9016 |
| Номер RAL кришки | 9016 |
| Передвстановлена проводка | Ні |
| Матеріал колони/стійки вільний від галогенів | Так |
| Матеріал кришки вільний від галогенів | Так |
| Вид/марка матеріалу колони/стійки | Інше |
| Вид/марка матеріалу кришки | Інше |
| Температура монтажу, °С | 5°С . . . +60°С |
| Ступінь захисту, IP | IP40 |
| Температура експлуатації, °С | 5°С . . . +60°С |
| Максимальная рабочая температура, °С | +60°C |
| Кліматичне виконання | УХЛ4 |
| Кількість відсіків | 1 |
| Пожежна безпека | Не підлягає обов'язковому підтвердженню відповідності вимогам |
| Тип продукції | Підлогова вежа |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал люка | Пластик |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота люка | 79 мм |
| Глибина люка | 108 мм |
| Ширина люка | 216 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість модулів | 12 шт. |
- Ціна: 318,24 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Вертикальне розширення підлогової башточки 12 модулів 216x79x108мм чорний [09091] BUS ДКС, фото 2](https://images.prom.ua/3129134079_w159_h159_vertikalne-rozshirennya-pidlogovoyi.jpg)
![Вертикальне розширення підлогової башточки 12 модулів 216x79x108мм чорний [09091] BUS ДКС, фото 3](https://images.prom.ua/7256507410_w159_h159_vertikalne-rozshirennya-pidlogovoyi.jpg)
![Вертикальне розширення підлогової башточки 12 модулів 216x79x108мм чорний [09091] BUS ДКС, фото 4](https://images.prom.ua/7256507411_w159_h159_vertikalne-rozshirennya-pidlogovoyi.jpg)
![Вертикальне розширення підлогової башточки 12 модулів 216x79x108мм чорний [09091] BUS ДКС, фото 5](https://images.prom.ua/7256507412_w159_h159_vertikalne-rozshirennya-pidlogovoyi.jpg)
