![81,5x22,5мм Канал-плінтус L=2000мм чорний [09699] Evolution/Art TBN ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/2763703600_815x225mm-kanal-plintus-l2000mm.jpg)
81,5x22,5мм Канал-плінтус L=2000мм чорний [09699] Evolution/Art TBN ДКС
770,14 ₴/пог.м
- Немає в наявності
- Код: 09699
Естетичне оформлення місць з'єднання кабельних коробів при організації повороту траси.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22.5 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 81.5 мм |
- Ціна: 770,14 ₴/пог.м
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![81,5x22,5мм Канал-плінтус L=2000мм чорний [09699] Evolution/Art TBN ДКС, фото 2](https://images.prom.ua/2763703601_w159_h159_815x225mm-kanal-plintus-l2000mm.jpg)
