![16x47,7мм Роздільник несучий L=2000мм для кришок 60мм, короба 140х50мм ПВХ білий [01412] In-Liner Front ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6684469264_16x477mm-rozdilnik-nesuchij.jpg)
16x47,7мм Роздільник несучий L=2000мм для кришок 60мм, короба 140х50мм ПВХ білий [01412] In-Liner Front ДКС
120,28 ₴/пог.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 01412
Поділ внутрішнього простору короба на секції для роздільного прокладання проводів і кабелів різного типу. Матеріал: композиція ПВХ; Спеціальний борт для утримання кабелю всередині секції короба.
| Модель/виконання | 1 модуль |
| Вид/марка матеріалу | Полівінілхлорид (ПВХ) |
| Довжина, мм | 140 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кріплення | Вставляється в фіксатори |
| Підходить для кабель-канала глубиной:, мм | 50 |
| Матеріал | ПВХ (Полівінілхлорид) |
| Температура монтажу, °С | 5°С . . . +60°С |
| Ступінь захисту, IP | IP40 |
| Температура експлуатації, °С | 5°С . . . +60°С |
| Максимальна робоча температура, °С | +60°C |
| Ударна міцність, Дж | 6 |
| Кліматичне виконання | УХЛ4 |
| Напруга пробою, В | Більше 2500 |
| Висота номінальна, мм | 50 |
| Тип продукції | Разделителная пластина |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Перегородка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 47.7 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 16 мм |
- Ціна: 120,28 ₴/пог.м
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![16x47,7мм Роздільник несучий L=2000мм для кришок 60мм, короба 140х50мм ПВХ білий [01412] In-Liner Front ДКС, фото 2](https://images.prom.ua/6684469266_w159_h159_16x477mm-rozdilnik-nesuchij.jpg)
