![Кут внутрішній для короба 110x50мм змінний 70-120° ABS пластик білий [01051] In-liner Front ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6684468878_kut-vnutrishnij-dlya.jpg)
Кут внутрішній для короба 110x50мм змінний 70-120° ABS пластик білий [01051] In-liner Front ДКС
234,73 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 20 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 01051
Кут внутрішній змінний (70-120 °). Призначення: декоративне оформлення місць стикування кабельних коробів. Характеристики: матеріал накладки – АБС-пластик; матеріал бази та роздільників – ПП; вбудовані перегородки для розподілу внутрішнього простору на секції. Комплект постачання: зовнішня декоративна накладка; внутрішня база; Розділювачі (для монтажу на базу).
| Колір | ЧИСТО-Білий |
| Ширина, мм | 110 |
| Модель/виконання | Формований (відлитий у формі) |
| Не містить (без) галогенів | Так |
| Глибина, мм | 50 |
| Захисне покриття поверхні | Інше |
| Вид/марка матеріалу | Інше |
| Матеріал | Пластик |
| Спосіб встановлення кришки | Вставлення всередину (вбудовування) |
| Перфорація в основі для монтажу | Так |
| З фіксатором для кабелю | Ні |
| З канальним з'єднувачем | Ні |
| Захисна плівка | Ні |
| Кут, ° | 70. . . 120 |
| Форма | Симетричний (-е) |
| Матеріал | АБС-пластик / ПНД |
| Температура монтажу, °С | 5°С . . . +60°С |
| Ширина номінальна, мм | 110 |
| Ступінь захисту, IP | IP40 |
| Температура експлуатації, °С | 5°С . . . +60°С |
| Максимальна робоча температура, °С | +60°C |
| Кліматичне виконання | УХЛ4 |
| Кількість відсіків | 3 |
| Висота номінальна, мм | 50 |
| Кількість отворів | 2 |
| Пожежна безпека | Не підлягає обов'язковому підтвердженню відповідності вимогам |
| Тип продукції | Внутрішній кут |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Куточок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 234,73 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Кут внутрішній для короба 110x50мм змінний 70-120° ABS пластик білий [01051] In-liner Front ДКС, фото 2](https://images.prom.ua/6684468880_w159_h159_kut-vnutrishnij-dlya.jpg)
![Кут внутрішній для короба 110x50мм змінний 70-120° ABS пластик білий [01051] In-liner Front ДКС, фото 3](https://images.prom.ua/6684468883_w159_h159_kut-vnutrishnij-dlya.jpg)
