![Коробка монтажная 87x87x45мм универсальная ABS пластик коричневый [10123RB] In-liner Classic PDD-N60 ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6684468231_korobka-montazhnaya-87x87x45mm.jpg)
Коробка монтажная 87x87x45мм универсальная ABS пластик коричневый [10123RB] In-liner Classic PDD-N60 ДКС
210,94 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 11 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 10123RB
Коробка монтажна під 2 модулі електровиробів, тип PDD-N60. Призначення: організація робочого місця. Умови монтажу електроустановлювальних виробів: з каркасами та рамками (аналогічно до стін), посадковий розмір між гвинтами 60 мм. Характеристики: матеріал – АБС-пластик; отвори 50х20 мм з 3-х сторін для вводами-каналів; для монтажу до стіни – отвори на дні коробки для шурупів діаметром до 4 мм. Комплектація: основа − 1 шт. ; саморізи для встановлення в основу коробки каркасів з ЕУІ − 2 шт. ; заглушка 50х20 мм - 3 шт. ; адаптер для введення міні-каналу 22х10 або 30х10 мм – 1 шт. ; адаптер для введення міні-каналу 25х17 або 15х17 мм – 1 шт. ; адаптер для введення міні-каналу 40х17 або 40/2х17 мм – 1 шт. Колір коричневий
| Колір | Коричневий |
| Не містить (без) галогенів | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Метод кріплення монтажного пристрою | Стандартний(-а) |
| Висота плінтусного кабель-каналу, мм | 86 |
| Глибина плінтусного кабель-каналу, мм | 45 |
| Кількість модулів (встановлюваних елементів) | 2 |
| Декоративне оформлення | Інше |
| Оснащення/комплектація | Розетка із заземлюючим контактом |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Ширина, мм | 86 |
| Довжина, мм | 86 |
| Температура монтажу, °С | 5°С . . . +60°С |
| Ступінь захисту, IP | IP40 |
| Температура експлуатації, °С | 5°С . . . +60°С |
| Максимальна робоча температура, °С | +60°C |
| Кліматичне виконання | УХЛ4 |
| Кількість відсіків | 1 |
| Глибина, мм | 45 |
| Кількість отворів | 3 |
| Пожежна безпека | Не підлягає обов'язковому підтвердженню відповідності вимогам |
| Тип продукції | Коробка монтажная |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 87 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 87 мм |
- Ціна: 210,94 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

