![Коробка распределительная 75,5х75,5х34мм ABS пластик коричневый [00677B] In-liner Classic SDMN ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6684468225_korobka-raspredelitelnaya-755h755h34mm.jpg)
Коробка распределительная 75,5х75,5х34мм ABS пластик коричневый [00677B] In-liner Classic SDMN ДКС
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00677B
Коробка розподільна SDMN для міні-каналів. Призначення: організація безпечного та естетичного місця відгалуження (розпаювальна коробка). Характеристики: матеріал – АБС-пластик. Габаритні розміри: 75,5 х 75,54 х 34, колір коричневий
| Колір | Коричневий |
| Ширина, мм | 75. 5 |
| Не містить (без) галогенів | Так |
| Глибина, мм | 34 |
| Довжина, мм | 75. 54 |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина, мм | 75. 5 |
| Довжина, мм | 75. 5 |
| Температура монтажу, °С | 5°С . . . +60°С |
| Ступінь захисту, IP | IP40 |
| Температура експлуатації, °С | 5°С . . . +60°С |
| Максимальна робоча температура, °С | +60°C |
| Кліматичне виконання | УХЛ4 |
| Кількість відсіків | 1 |
| Глибина, мм | 34 |
| Кількість отворів | 0 |
| Пожежна безпека | Не підлягає обов'язковому підтвердженню відповідності вимогам |
| Тип продукції | Коробка распределительная |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75.5 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Ширина | 75.5 мм |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

