![Рамка 100x110мм для введення в стіну, коробку, стелю ABS пластик біла [01776] In-liner Classic RQM ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6684466823_ramka-100x110mm-dlya.jpg)
Рамка 100x110мм для введення в стіну, коробку, стелю ABS пластик біла [01776] In-liner Classic RQM ДКС
109,71 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 105 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 01776
Естетичне оформлення місць введення коробів в стелю, стіну, щиток, електричну шафу, коробку тощо.
Характеристики:
• матеріал: АБС-пластик;
• зовнішнє розширення з трьох сторін.
| Колір | Чисто-Білий |
| Ширина, мм | 100 |
| Модель/виконання | Симетричний (-е) |
| Не містить (без) галогенів | Так |
| Глибина, мм | 5 |
| Захисне покриття поверхні | Інше |
| Вид/марка матеріалу | Інше |
| Матеріал | Пластик |
| Способ монтажа кабель-канала | Стена |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Температура монтажу, °С | 5°С . . . +60°С |
| Ширина номінальна, мм | 100 |
| Ступінь захисту, IP | IP40 |
| Температура експлуатації, °С | 5°С . . . +60°С |
| Максимальна робоча температура, °С | +60°C |
| Кліматичне виконання | УХЛ4 |
| Кількість відсіків | 1 |
| Кількість отворів | 1 |
| Пожежна безпека | Не підлягає обов'язковому підтвердженню відповідності вимогам |
| Тип продукції | Рамка для ввода в стену/коробку/потолок |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип системи | Рамка |
- Ціна: 109,71 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Рамка 100x110мм для введення в стіну, коробку, стелю ABS пластик біла [01776] In-liner Classic RQM ДКС, фото 2](https://images.prom.ua/6684466825_w159_h159_ramka-100x110mm-dlya.jpg)
