![Адаптер 70х22мм до коробки SDN ABS пластик белый [01881] In-liner Classic ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6684466421_adapter-70h22mm-do.jpg)
Адаптер 70х22мм до коробки SDN ABS пластик белый [01881] In-liner Classic ДКС
27,07 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 21 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 01881
Адаптер для введення коробів у розподільні коробки SDN1, SDN2, SDN3. Призначення: введення коробів у коробки SDN1 (код 01869), SDN2 (код 01870), SDN3 (код 01871). Характеристики: матеріал – АБС-пластик; Для зручності установки адаптера в коробках є преперфорація з внутрішньої сторони (по лінії преперфорації вирізається прямокутний отвір під розмір адаптера). Типорозмір 70х22
| Модель/виконання | Адаптер опалубки |
| Кількість модулів | 1 |
| Ширина | 1 |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Температура монтажу, °С | 5°С . . . +60°С |
| Ширина номінальна, мм | 70 |
| Ступінь захисту, IP | IP40 |
| Температура експлуатації, °С | 5°С . . . +60°С |
| Максимальна робоча температура, °С | +60°C |
| Кліматичне виконання | УХЛ4 |
| Кількість відсіків | 1 |
| Висота номінальна, мм | 22 |
| Кількість отворів | 1 |
| Пожежна безпека | Не підлягає обов'язковому підтвердженню відповідності вимогам |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип системи | Адаптер |
- Ціна: 27,07 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Адаптер 70х22мм до коробки SDN ABS пластик белый [01881] In-liner Classic ДКС, фото 2](https://images.prom.ua/6684466424_w159_h159_adapter-70h22mm-do.jpg)
