![Коробка распределительная 231x231x95мм для кабель-канала ABS пластик белый [01771] In-liner Classic SDN3 ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6684466418_korobka-raspredelitelnaya-231x231x95mm.jpg)
Коробка распределительная 231x231x95мм для кабель-канала ABS пластик белый [01771] In-liner Classic SDN3 ДКС
3 602,11 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 65 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 01771
Організація безпечного і естетичного місця відгалуження. Матеріал коробки: АБС-пластик.
| Колір | Чисто-Білий |
| Ширина, мм | 231 |
| Не містить (без) галогенів | Так |
| Глибина, мм | 95 |
| Довжина, мм | 231 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Висота, мм | 231 |
| Ширина, мм | 231 |
| Температура монтажу, °С | 5°С . . . +60°С |
| Ступінь захисту, IP | IP40 |
| Температура експлуатації, °С | 5°С . . . +60°С |
| Максимальна робоча температура, °С | +60°C |
| Кліматичне виконання | УХЛ4 |
| Глибина, мм | 95 |
| Кількість отворів | 0 |
| Пожежна безпека | Не підлягає обов'язковому підтвердженню відповідності вимогам |
| Тип продукції | Коробка распределительная |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 231 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 231 мм |
- Ціна: 3 602,11 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

