![100x80мм Кабель-канал (короб) L=2000мм з направляючими білий [01790] магістральний ПВХ In-liner Classic ТА-GN ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6684463661_100x80mm-kabel-kanal-korob.jpg)
100x80мм Кабель-канал (короб) L=2000мм з направляючими білий [01790] магістральний ПВХ In-liner Classic ТА-GN ДКС
1 213,41 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 2 пог.м
Показати всі оптові ціни- В наявності 1070 од.
- Тільки оптом
- Код: 01790
Застосування:
• прокладання кабелю;
• організація робочих місць.
Характеристики:
• матеріал: композиція ПВХ;
• перфорація на основі;
• захисна плівка;
• можливість встановлення перегородки;
• температура монтажу та експлуатації: від -25° до +60 °С. Комплектація:
• профіль (основа);
• кришка.
| Колір | Чисто-Білий |
| Ширина, мм | 100 |
| Глибина, мм | 80 |
| Захисне покриття поверхні | Інше |
| Вид/марка матеріалу | Полівінілхлорид (ПВХ) |
| Довжина, мм | 2000 |
| Матеріал | Пластик |
| Спосіб встановлення кришки | Вставлення всередину (вбудовування) |
| Кількість кришок | 1 |
| Количество направляющих для установки дополнит. разделителей | 2 |
| Перфорація в основі для монтажу | Так |
| З фіксатором для кабелю | Ні |
| З канальним з'єднувачем | Ні |
| Корисний переріз, мм² | 7030 |
| Ширина кришки 1, мм | 100 |
| Захисна плівка | Так |
| Симетричний | Так |
| Конструкція задньої стінки (внутр. сторона) | Інше |
| Тип конструкції прямокутний | Так |
| Кришки поставляються в комплекті | Так |
| Колір | Білий, RAL 9016 |
| Матеріал | ПВХ (Полівінілхлорид) |
| Ступінь захисту, IP | IP40 |
| Ударна міцність, Дж | 6 |
| Кліматичне виконання | УХЛ4 |
| Пожежна безпека | Не распостраняет горение (соотвествует требованиям ТР от 22. 07. 2008 №123-ФЗ, ГОСТ Р 53313-2009) |
| Тип продукції | Короб із кришкою |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 213,41 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 2 пог.м
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![100x80мм Кабель-канал (короб) L=2000мм з направляючими білий [01790] магістральний ПВХ In-liner Classic ТА-GN ДКС, фото 2](https://images.prom.ua/6684463662_w159_h159_100x80mm-kabel-kanal-korob.jpg)
