![Трійник-відвід для короба 200x60мм ABS пластик білий [01764] In-liner Classic NTAN ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6684463416_trijnik-vidvid-dlya-koroba.jpg)
Трійник-відвід для короба 200x60мм ABS пластик білий [01764] In-liner Classic NTAN ДКС
3 051,39 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 51 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 01764
Організація відводу коробів від прямої траси (Т-подібний або ±подібне відведення).
Характеристики:
• матеріал: АБС-пластик;
• преперфорація на внутрішніх частинах аксесуара для вирізання отвору відповідного розміру для відведення короба;
| Колір | Чисто-Білий |
| Ширина, мм | 200 |
| Модель/виконання | Основа та кришка |
| Не містить (без) галогенів | Так |
| Глибина, мм | 60 |
| Номер кольору RAL | 9016 |
| Захисне покриття поверхні | Інше |
| Ширина ответвления, мм | 200 |
| Вид/марка матеріалу | Інше |
| Матеріал | Пластик |
| Спосіб встановлення кришки | Вставлення всередину (вбудовування) |
| Кількість кришок | 1 |
| Перфорація в основі для монтажу | Так |
| З фіксатором для кабелю | Ні |
| З канальним з'єднувачем | Ні |
| Захисна плівка | Ні |
| Симетричний | Так |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Температура монтажу, °С | 5°С . . . +60°С |
| Ширина номінальна, мм | 200 |
| Ступінь захисту, IP | IP40 |
| Температура експлуатації, °С | 5°С . . . +60°С |
| Максимальна робоча температура, °С | +60°C |
| Кліматичне виконання | УХЛ4 |
| Кількість відсіків | 1 |
| Висота номінальна, мм | 60 |
| Кількість отворів | 2 |
| Пожежна безпека | Не підлягає обов'язковому підтвердженню відповідності вимогам |
| Тип продукції | Тройник |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | З'єднувач |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 3 051,39 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Трійник-відвід для короба 200x60мм ABS пластик білий [01764] In-liner Classic NTAN ДКС, фото 2](https://images.prom.ua/6684463417_w159_h159_trijnik-vidvid-dlya-koroba.jpg)
