![25x30мм Кабель-канал (короб) L=2000мм з плоскою основою білий [00323] магістральний ПВХ In-liner Classic TA-EN ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/6684463407_25x30mm-kabel-kanal-korob.jpg)
25x30мм Кабель-канал (короб) L=2000мм з плоскою основою білий [00323] магістральний ПВХ In-liner Classic TA-EN ДКС
192,55 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 2 пог.м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 498 од.
- Тільки оптом
- Код: 00323
Застосування:
• прокладання кабелю.
Характеристики:
• матеріал: композиція ПВХ;
• перфорація на основі;
• захисна плівка.
Комплектація:
• профіль (основа);
• кришка.
| Колір | Білий |
| Ширина, мм | 25 |
| Висота, мм | 30 |
| Номер кольору RAL | 9016 |
| Захисне покриття поверхні | Інше |
| Тип кришки | Знімна (віддільна) |
| Вид/марка матеріалу | Полівінілхлорид (ПВХ) |
| Довжина, мм | 2000 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кріплення | Защелкивание |
| З фіксатором для кабелю | Ні |
| З канальним з'єднувачем | Ні |
| Корисний переріз, мм² | 568 |
| Захисна плівка | Ні |
| Поставляється на котушці/у рулоні | Ні |
| Прозорий | Ні |
| Підходить для обеспеч. цілісності ланцюга (вогнестійкість) | Ні |
| Матеріал | ПВХ (Полівінілхлорид) |
| Температура монтажу, °С | 5°С . . . +60°С |
| Ширина номінальна, мм | 25 |
| Ступінь захисту, IP | IP40 |
| Т. И. З. , мм2 | 568 |
| Максимальний сумарний переріз, мм2 | 568 |
| Температура експлуатації, °С | 5°С . . . +60°С |
| Максимальна робоча температура, °С | +60°C |
| Ударна міцність, Дж | 6 |
| Кліматичне виконання | УХЛ4 |
| Кількість відсіків | 1 |
| Напруга пробою, В | Більше 2500 |
| Висота номінальна, мм | 30 |
| Наявність самоклеючої основи | false |
| Тип продукції | Короб із кришкою |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 192,55 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 2 пог.м
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![25x30мм Кабель-канал (короб) L=2000мм з плоскою основою білий [00323] магістральний ПВХ In-liner Classic TA-EN ДКС, фото 2](https://images.prom.ua/6684463408_w159_h159_25x30mm-kabel-kanal-korob.jpg)
