![Розетка с заземлением наружная белый [s035054] E.NEXT e.aqua.1230.gr, фото 1](https://images.prom.ua/6412205979_rozetka-s-zazemleniem.jpg)
Розетка с заземлением наружная белый [s035054] E.NEXT e.aqua.1230.gr
128,62 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 686 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: s035054
Предназначены для использования в бытовых или аналогичных электросетях.
| Артикул | s035054 |
| Перетин приєднувального дроту, мм² | 0,75 - 2,5 |
| Колір | білий |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | 230 |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Номінальний струм In, А | 16 |
| Монтаж | Навісний |
| Соответствие стандартам | ДСТУ ІЕС 60884-1 |
| Способ утилизации | передача специализированному предприятию |
| Гарантия, мес | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб встановлення | Зовнішній |
| Тип розетки | Електрична |
- Ціна: 128,62 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

