![Розетка комп'ютерна RJ45 подвійна без рамки білий [s035016] E.NEXT e.install.standart.819С2, фото 1](https://images.prom.ua/6807286809_rozetka-kompyuterna-rj45.jpg)
Розетка комп'ютерна RJ45 подвійна без рамки білий [s035016] E.NEXT e.install.standart.819С2
137,23 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 14 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: s035016
Призначені для використання у побутових або аналогічних електромережех.
| Артикул | s035016 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ ІЕС 60884-1 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заземлення | Немає |
| Захисна кришка | Немає |
| Захисні шторки | Немає |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип розетки | Комп'ютерна |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 137,23 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

