![Розетка без заземлення з рамкою білий [s035027] E.NEXT e.install.standart.813, фото 1](https://images.prom.ua/1893157413_rozetka-bez-zazemlennya.jpg)
Розетка без заземлення з рамкою білий [s035027] E.NEXT e.install.standart.813
89,93 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 493 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: s035027
Призначені для використання у побутових або аналогічних електромережех.
| Артикул | s035027 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ ІЕС 60884-1 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Заземлення | Ні |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип розетки | Електрична |
- Ціна: 89,93 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

