![Розетка із заземленням з шторками 2 модуля чорний [77482N] ДКС Brava, фото 1](https://images.prom.ua/1865677015_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
Розетка із заземленням з шторками 2 модуля чорний [77482N] ДКС Brava
199,27 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- В наявності 6746 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 77482N
ЕУІ серії "Brava"" призначені для організації робочих місць на основі електромереж з напругою до 250 В та номінальним струмом 16 А. Вироби можуть встановлюватися в кабель канали, в стіни приховано, в електрощитове обладнання. Вироби легко монтуються - для цього не потрібно знімати лицьову частину. Розетка призначена для встановлення в кабель-канал. Вона має шторки, що запобігають потраплянню всередину механізму пилу та сміття. Номінальна напруга – 220-250 Ст. Розміри: ширина – 43,6 мм, висота – 46,8 мм, глибина – 40,5 мм. Колір – чорний.
| Номін. струм, А | 16 |
| Номін. напруга, В | 250 |
| Спосіб монтажу | Настінний кабель-канал |
| Колір | Чорний |
| Модель/виконання | Із заземлюючим контактом |
| Не містить (без) галогенів | Да |
| Кількість постів (місць) | 1 |
| Замиканий (-а) | Да |
| З відкидною кришкою | Да |
| Захисне покриття поверхні | Декоративне |
| Зі шторками (захист від дотику) | Да |
| З полем для напису | Да |
| З виштовхувачем | Да |
| Вид/ марка матеріалу | Термопласт |
| Повернута центральна вставка | Да |
| Захист від перенапруги | Да |
| Диференційний захист струму | Да |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 46.8 мм |
| Довжина | 40.5 мм |
| Ширина | 43.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип розетки | Електрична |
- Ціна: 199,27 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Розетка із заземленням з шторками 2 модуля чорний [77482N] ДКС Brava, фото 2](https://images.prom.ua/6412205243_w159_h159_rozetka-iz-zazemlennyam.jpg)
