![Розетка комп'ютерна RJ45 Hyperline категорія 5е 1 модуль слонова кістка [75654S] ДКС Brava, фото 1](https://images.prom.ua/6412205242_rozetka-kompyuterna-rj45.jpg)
Розетка комп'ютерна RJ45 Hyperline категорія 5е 1 модуль слонова кістка [75654S] ДКС Brava
1 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 75654S
Комп'ютерна розетка RJ-45. Призначення: підключення кабелю до комп'ютера, принтера та іншої оргтехніки. Характеристики: 8Р8С; для закладення контактів у розетки використовувати інструмент типу 110. Категорія: 5е. Кількість модулів: 1. Колір: слонова кістка
| Колір | Кремово-Білий |
| Напрямок виходу | Прямолінійні |
| Підходить для кількості розеток/конекторів | 1 |
| Категорія (Cat) | 5E |
| Встановлення в кабель-канал | Да |
| Тип кріплення | Гвинтовий |
| Екрановані гнізда | Да |
| Екранований корпус | Да |
| Окреме кабельне введення з розвантаженням дроту від натягу | Да |
| Спосіб приєднання екрану | Гвинт |
| Роздільне підключення заземлення | Да |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 19.5 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 21.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заземлення | Немає |
| Захисна кришка | Немає |
| Захисні шторки | Немає |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип розетки | Комп'ютерна |
| Колір корпусу | Слонова кістка |
- Ціна: 1 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

