![Адаптер для двох інформаційних роз'ємів для Keystone 46,8x43,8x19,5мм 2 модулі білий [76614B] ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/2752028093_adapter-dlya-dvoh.jpg)
Адаптер для двох інформаційних роз'ємів для Keystone 46,8x43,8x19,5мм 2 модулі білий [76614B] ДКС
76 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 3 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 76614B
Адаптер на 2 інформаційні роз'єми (гнізда), 2 модулі. Призначення: встановлення неекранованих роз'ємів RJ-11 та RJ-45. Характеристики: на 2 модульні гнізда; похила; з пилозахисними шторками (кришками); з вікном (полем) для маркування "робочого місця", розмір вікна – 6х37 мм. Тип гнізда: Keystone. Перелік деяких виробників гнізд такого типу: AMP, Hyperline, Premium Systems GmbH, BICC Brand-Rex, KRONE Link, AESP Signamax, RiT Smar. Кількість модулів: 2. Колір: білий. Сумісний із модулями Keystone: RNK6AF90TL; RNK6AU180BK; RNK6AU180WH RNK6F90TL; RNK6U180BK; RNK6U180WH RNK5EF90TL; RNK5EU180BK; RNK5EU180WH.
| Тип комплектації | Центральна плата |
| Колір | Білий |
| Кришка | Немає |
| Захисне покриття | Декоративне |
| Напрямок виходу | Прямолінійний |
| Поле для напису | З полем |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кріплення | Защіпка |
| Оздоблення поверхні | Глянцевий |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Ширина (мм) | 43.8 |
| Висота (мм) | 46.8 |
| Глибина (мм) | 19.5 |
| Кількість модулів | 2 |
| Спосіб монтажу | Відкритий |
| Призначення | Підключення телекомунікаційних пристроїв |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 46.8 мм |
| Довжина | 19.5 мм |
| Ширина | 43.8 мм |
- Ціна: 76 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Адаптер для двох інформаційних роз'ємів для Keystone 46,8x43,8x19,5мм 2 модулі білий [76614B] ДКС, фото 2](https://images.prom.ua/2752028094_w159_h159_adapter-dlya-dvoh.jpg)
