![Адаптер для інформаційних роз'ємів для Keystone 46,8x21,5x19,5мм 1 модуль білий [76607B] ДКС, фото 1](https://images.prom.ua/7256139441_adapter-dlya-informatsijnih.jpg)
Адаптер для інформаційних роз'ємів для Keystone 46,8x21,5x19,5мм 1 модуль білий [76607B] ДКС
113,62 ₴/од.
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 410 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 76607B
Адаптер на 1 інформаційний роз'єм (гніздо), 1 модуль. Тип гнізда: Keystone. Перелік деяких виробників гнізд такого типу: AMP, Hyperline, Premium Line Systems GmbH, BICC Brand-Rex, KRONE Link, AESP Signamax, RiT Smart. Кількість модулів: 1. Колір: білий. Сумісний з Keystone: RNK6AF90TL; RNK6AU180BK; RNK6AU180WH RNK6F90TL; RNK6U180BK; RNK6U180WH RNK5EF90TL; RNK5EU180BK; RNK5EU180WH.
| Тип комплектації | Центральна плата |
| Колір | Білий |
| Кришка | Немає |
| Захисне покриття | Декоративне |
| Напрямок виходу | Прямолінійний |
| Поле для напису | Без поля |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип кріплення | Защіпка |
| Оздоблення поверхні | Глянцевий |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Ширина (мм) | 21.5 |
| Висота (мм) | 46.8 |
| Глибина (мм) | 19.5 |
| Кількість модулів | 1 |
| Спосіб монтажу | Відкритий |
| Призначення | Підключення телекомунікаційних пристроїв |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДКС Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 44.9 мм |
| Довжина | 18.9 мм |
| Ширина | 22.4 мм |
- Ціна: 113,62 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платежем та на банківську картку буде додано вартість за обробку та пакування товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуйте онлайн: ПромОплата, Оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.

![Адаптер для інформаційних роз'ємів для Keystone 46,8x21,5x19,5мм 1 модуль білий [76607B] ДКС, фото 2](https://images.prom.ua/2752028091_w159_h159_adapter-dlya-informatsijnih.jpg)
